Історичний нарис

Заклад   дошкільний освіти №4 «Веселка» м.Тернівки  своє існування почав  з  травня 1976 року,  має статус закладу загально-розвивального типу. Засновником відомчого садочку «Веселка»   виступила шахта «Дніпровська» ВАТ «Павлоградвугілля». У серпні 2006 року  дитячий садочок був переведений у «СОЦВУГІЛЛЯ» при ВАТ «Павлоградвугілля», а згодом в комунальну власність міста на баланс Тернівського відділу освіти.  За проектною потужністю КДНЗ №4  розрахований на 12 груп та 280 дітей, на сьогодні функціонує  8 з них: для дітей раннього віку – 2 групи  для дітей дошкільного віку – 6

В садочку працюють:

Директор  – Лактіонова Оксана Євгенівна

вихователь-методист – Бояркіна Олена Олексіївна.

16 досвідчених вихователів,

1 музичний керівника,

інструктор з фізичної культури

психолог.

Педагоги плідно працюють над розвитком галузі освіти, вихованням і навчанням гідної особистості нашої держави!

Кожного ранку дітей зустрічають турботливі педагоги, які виховують малюків життєрадісними і щасливими, а найголовніше – здоровими.
Кожен день, проведений дитиною в нашому закладі, повний яскравих вражень: цікаві і різноманітні ігри, захоплюючи заняття, свята і розваги. Наші дошкільнята ставлять спектаклі, співають, малюють, виготовляють різноманітні вироби, поповнюють інтелектуальні знання, займаються фізкультурою та танцями.