1 квіт. 2016

«Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»

Пройшло веселе «Свято Гумору». В цей день батьки привели діточок в садочок яскравими і незвичайно вдягненими, деякі з дітлахів перевдягалися в веселі костюми з допомогою вихователів. А ще кожна група перетворилася в гримерну – на обличчях дітей з’явилися смішні малюночки: носики, губки, вусики, веснушки, квіточки. Посмішки, жарти і радість наповнили дитячий садочок веселим дитячим сміхом.
27 бер. 2016

Музеєзнавчий аспект екологічного виховання

Відбулося заключне засідання МО вихователів молодших груп. Слухачі мали змогу ознайомитися з досвідом впровадження технології музейної педагогіки на практиці переглянувши частину СОД «Коли в серці живуть добринки» з напрямком екологічного виховання , який представила вихователь молодшої групи - Бобошко Анастасія Григорівна. Отримали багато корисних порад та методичних рекомендацій щодо вдосконалення фахової майстерності педагогів з питань розвитку технології музейної педагогіки, як засобу екологічного виховання.
9 бер. 2016

Впроваджуємо проект "Вчимося жити разом"

Вихователями нашого закладу проведене дослідження щодо впливу проекту за компонентом "Освіта на основі життєвих навичок" на знання, ставлення і поведінкові навички дітей - www.autta.org.ua, www.helte.org.ua, www.wordshelp.com.ua
4 бер. 2016

Мамине свято

Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів,та неперевершеним дитячим артистизмом. На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові –які розчулювали присутніх до сліз. Свято 8 березня в дитячому садку пройшло цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, та слова вдячності батьків за організацію та проведення дитячих свят.
25 лют. 2016

Конкурс-огляд "Город на підвіконні"

На дворі останні дні зими, а в групах нашого дитсадка, на підвіконнях, займається весна. Це наші вихователі - трудівниці і вигадниці, в рамках конкурсу-огляду створили міні-городи, які дарують радість усім - від маленьких до великих.
10 лют. 2016

Методична скриня

Відбулася педгодина, на якій розглянули міні-музей, як засіб патріотичного виховання. вихователі поповнили свою методичну скриню іграми які можно використовувати з дітьми під час ознайомлення з експонатами музею.