1 лист. 2019

Свято Осені

30 та 31 жовтня у садочку «Веселка» відбулося свято Осені.
4 вер. 2019

педагогічна нарада

дівчата підготували дидактичні ігри та посібники
2 вер. 2019

день знань

Дуже весело відзначили 1 вересня в садочку
3 черв. 2019

1 червня день захисту дітей

1-го червня у всьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. В країні Дитинства мешкають маленькі мрійники – сонячні та наймиліші в світі діти – наше майбутнє!
31 трав. 2019

Випускне свято "Прощавай, садок дитячий!" 2019

Це свято - творчий звіт вихованців дитячого садка, вихователів і музичного керівника.
26 квіт. 2019

Свято Пасхи

Сьогодні, 26 квітня, у садочку відбулася розвага “Великодня казка”, яке підготували музичний керівник Хворостиніна Т.В. з вихователями усіх груп.
25 квіт. 2019

тиждень з охорони праці

проведено Тиждень охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
25 квіт. 2019

педагогічна нарада №3

Тема " Екологічна культура дошкільника, гармонія його відносин з природою - невід ємна складова соціалізації особистості"
3 квіт. 2019

колективні перегляди

Формування екологічної культури дошкільника, гармонії її відносин з природою, як важливий чинник соціалізації особистості.
1 квіт. 2019

День сміху

Свято гумору «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»