28 лют. 2020

вчителі в гостях у малят

вихователі і малята показали вчителям що гідні йти до школи
28 лют. 2020

масляна

Масляна – яскраве, веселе давнє слов'янське народне свято, що настає в кінці зими. Масляна присвячена пробудженню від зимової сплячки, оглядинам, сватанню, весняному сонечку і святкується в момент зустрічі зими з весною. Масляна – це свято, що символізує проводи зими та зустріч весни (хоч свято й немає усталеної дати, однак завжди припадає на межу зими та весни: лютий–березень).
14 лют. 2020

Стрітення

Сьогодні день незвичайний, адже сьогодні у нас свято стрітення Господнього.
23 січ. 2020

Увага!!! Пожежа!

У садочку проведена евакуація дітей.
13 січ. 2020

Щедрівочка прилетала, у віконце заглядала

У переддень Старого Нового року українці здавна співають щедрівки – пісні з побажаннями врожаю, здоров’я і достатку на майбутній рік.
10 січ. 2020

Прощавай ялинонька

В садочку відбулося прощання з ялинкою.
21 груд. 2019

новорічний конкурс "Чобіток для подарунків"

Батьки залюбки взяли участь в конкурсі і власноруч виготовили поробки
21 груд. 2019

новорічне свято

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей
20 лист. 2019

почався тиждень колективних переглядів

музейна педагогіка в освітньому процесі
17 лист. 2019

День відкритих дверей

Родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом.